1. Zamówienia są realizowane w cenach obowiązujących w chwili składania zamówienia. W przypadku zamówień składanych w ramach obowiązujących promocji są one realizowane z uwzględnieniem rabatów wynikających z warunków konkretnej promocji, obliczanych od regularnych cen towarów z chwili składania zamówienia.

Uwaga - w przypadku sprzedaży w ramach ogłaszanych promocji księgarnia zastrzega możliwość wprowadzenia ograniczeń ilościowych w sprzedaży towarów tego samego rodzaju (określenie maksymalnej ilości egzemplarzy tego samego tytułu). Ograniczenia, o których mowa powyżej określane są w warunkach promocji.

2. Wszystkie ceny towarów zamieszczone na stronie internetowej księgarni:
- podawane są w złotych polskich,
- zawierają podatek VAT,
- nie uwzględniają kosztów dostawy,
- nie uwzględniają ewentualnych opłat celnych.

3. Klienci mogą korzystać z następujących form płatności:

- przelewem na rachunek (przedpłata),
- przy odbiorze przesyłki.

4. Koszty dostępnych do wyboru przez klienta metod przesyłki w przypadku zamówień krajowych wynoszą:

płatność przelewem na rachunek (przedpłata):
- Poczta Polska (list lub paczka ekonomiczna) - 5,00 zł
- Kurier - 15,00 zł

płatność przy odbiorze:
- Poczta Polska (list lub paczka ekonomiczna) - 9,00 zł

6. Reklamacje należy składać na adres e-mail: ksiegarnia@niedziela.pl, listownie na adres:
Instytut NIEDZIELA
ul. 3 Maja 12, 42-217 Częstochowa.

7. Zgodnie z ustawą z dn. 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, Klient może odstąpić od zawartej umowy bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie dziesięciu dni od daty otrzymania zakupionego towaru. Pieniądze za zwrócone książki zostaną przekazane na adres Klienta lub wskazane przez niego konto bankowe.

8. Sposób płatności, adres i forma przesyłki ustalone w momencie składania zamówienia nie mogą być zmieniane w trakcie jego realizacji.

9. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu zrealizowania zamówienia oraz zapoznałem się z polityką ochrony danych. Zobacz politykę przetwarzania danych

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Redaktor Naczelna Tygodnika Katolickiego „Niedziela” wyznaczyła w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.
Rozumiem