Pakiet na Wielki Post I

Drogi Krzyżowe

Autor: Ks. Wacław Buryła

Dział: Duchowość

ISBN: 83-86076-43-7
Format: 11,0 cm x 18,0 cm
Ilość stron: 252

Poetyckie teksty rozważań stacji Drogi Krzyżowej. Autor, znany poeta, ze szczególną wrażliwością odnosi treści pasyjne do sytuacji życiowych ludzi współczesnych. Książka przydatna podczas rekolekcji nie tylko w okresie Wielkiego Postu.

Krzyż stał się nam bramą

Autor: Abp Stanisław Nowak

Dział: Duchowość

ISBN: 978-83-62515-16-5
Format: 12,0 cm x 16,5 cm
Ilość stron: 160

Treść książki autorstwa abp. Stanisława Nowaka stanowią rozważania na drodze męki i chwały Chrystusa – połączenie rozważań stacji Drogi Krzyżowej z rozważaniami Misterium Pańskiego: stacje wjazdu do Jerozolimy, Wieczernika i Ogrójca, a po czternastej stacji tradycyjnej Drogi Krzyżowej – stacje Zmartwychwstania i Wniebowstąpienia Pańskiego. Zamyślenie na Drodze Krzyżowej prowadzi nas do sanktuarium św. Ojca Pio na Przeprośnej Górce pod Częstochową. Publikację wzbogacają zdjęcia poszczególnych stacji.

Nakład wyczerpany
W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Redaktor Naczelna Tygodnika Katolickiego „Niedziela” wyznaczyła w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.
Rozumiem