Sprawy nieba i ziemi

Autor: Abp Wacław T. Depo

Dział: Homiletyka

ISBN: 978-83-62515-76-9
Format: 14,5 cm x 21,0 cm
Ilość stron: 205

KSIĄŻKA OTRZYMAŁA NAGRODĘ FENIKS 2017.
W książce „Sprawy nieba i ziemi” znajdziemy rady abp. Wacława T. Depo ważne nie tylko dla „współpracowników prawdy”, jak nazywa on dziennikarzy, ale także dla wszystkich, którzy chcą zabierać głos w dyskursie publicznym.
Jedna z najważniejszych wskazówek jest taka, że zanim się zacznie przemawiać czy pouczać innych, trzeba posłuchać, co Pan Bóg ma nam do powiedzenia, czyli każdą działalność poprzedzić modlitwą. I w tym przede wszystkim przejawia się wiązanie spraw nieba ze sprawami ziemi.
Zachęta, aby „chodząc po ziemi, patrzeć w niebo”, jest bardzo ważna w obecnej sytuacji, gdy świat oddala się od Boga. Można tutaj sięgnąć do myśli patrona dziennikarzy i pisarzy – św. Franciszka Salezego, który powiedział, że „życie doczesne zostało nam dane tylko po to, by zdobyć życie wieczne”.

Nakład wyczerpany
CENA: 45,00 zł
W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Redaktor Naczelna Tygodnika Katolickiego „Niedziela” wyznaczyła w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.
Rozumiem