Greckie spotkania ze Świętym Pawłem

Autor: O. Bartłomiej Józef Kucharski OCD

Dział: Świadkowie

ISBN: 978-83-60134-62-7
Format: 22,0 cm x 20,0 cm
Ilość stron: 96

"Greckie spotkania ze Świętym Pawłem", to tytuł najnowszej publikacji wydanej w serii Biblioteki "Niedzieli" , z racji Roku św. Pawła. Książka jest zbiorem poezji o. Bartłomieja Józefa Kucharskiego OCD.
Tom wierszy składa się z dwóch części. W pierwszej Czytelnik znajdzie utwory, dla których inspiracją był ogłoszony przez Benedykta XVI Rok św. Pawła. W drugiej części znajdują się wiersze napisane przez Autora podczas pielgrzymki do Grecji w 2004 r.
Ten niezwykły tom poezji inspirowanej kulturą grecką i listami św. Pawła, to jak zauważa ks. inf. Ireneusz Skubiś redaktor naczelny "Niedzieli", " połączenie wspaniałej kultury greckiej i ewangelicznego zamyślenia nad dziejami zbawienia".
Publikację ubogacają zdjęcia wykonane przez fotoreporterów "Niedzieli".

Materiał filmowy
Wiersz 1
Wiersz 2
Wiersz 3

Nakład wyczerpany
CENA: 25,00 zł
W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Redaktor Naczelna Tygodnika Katolickiego „Niedziela” wyznaczyła w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.
Rozumiem