Być uczniem według Biblii

Autor: Bp Kazimierz Romaniuk

Dział: Duchowość

ISBN: 978-83-60134-45-0
Format: 11,0 cm x 14,5 cm
Ilość stron: 112

Najnowsza publikacja bp. Kazimierza Romaniuka odpowiada na pytanie, co znaczy być uczniem Chrystusa w dzisiejszych czasach. Autor, jako specjalista z dziedziny nauk biblijnych, omawia temat w oparciu o lekturę Pisma Świętego. Książka wprowadza czytelnika w piękno Słowa Bożego. Bp Romaniuk wskazuje podstawową treść Ewangelii i pozostałych pism Nowego Testamentu jako źródło zrozumienia wezwania do tego, by być uczniem Chrystusa.
Książka stanowi cenną pomoc dla duszpasterzy, katechetów, ale także tych wszystkich, którzy pragną głębiej wejść w naukę Ewangelii. Jest też znakomitym wprowadzeniem do praktyki codziennego rozmyślania i kontemplacji Słowa Bożego.

Nakład wyczerpany
W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Redaktor Naczelna Tygodnika Katolickiego „Niedziela” wyznaczyła w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.
Rozumiem